O nás

Pracujeme promyšleným způsobem

Během 11 let našeho neúnavného zlepšování se nám podařilo vytvořit perfektně zaběhnutý systém práce. Od úvodního projektu až po revizi. Víme, že je každý projekt pro naše klienty stresující záležitost – proto se snažíme maximálně šetřit čas i nervy.

Na rozdíl od klasických elektromontážních firem posíláme na místo vždy celý tým lidí najednou, někdy i přes 20 řemeslníků. Dokážeme tak například vyměnit LED v tovární hale za jediný den, nebo vybudovat elektroinstalaci v rodinném domě během jediného víkendu.

Investujeme do našich řemeslníků

Chápeme, že lidé jsou naším nejdůležitějším kapitálem. Proto se snažíme do našich zaměstnanců investovat už od prvního nástupu do zaměstnání. Každého čeká na nové pozici důkladné proškolení v odborných dovednostech i bezpečnosti práce, ať už se jedná o pomocného dělníka nebo obchodního zástupce…

Kromě školení investujeme také do kvalitní výbavy. Nemůžeme si dovolit, aby nekvalitní nářadí ohrozilo práci řemeslníků uprostřed směny. Naše zaměstnance oblékáme do kvalitních ochranných oděvů. 

Odvádíme jen poctivou práci

Používáme sice mimořádně rychlý systém práce, nikdy jsme ale neobětovali kvalitu práce. Zakládáme si na precizní práci a kvalitních materiálech. Vždy dodržujeme patřičné normy ČSN.

Dohoda s klientem je pro nás svatá. Dodržujeme termíny i stavební materiály, které jsme dojednali na začátku. Pokud nastane na straně zákazníka nějaká změna, snažíme se být maximálně flexibilní a přizpůsobit se nové situaci.

Všechny principy naší firmy shrnuje veřejně dostupný etický kodex.